Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Gillögaboden samt Båtliv, signerad Roland S, 1/10 och 31/100, färglitografi, bildmått ca 10x17 resp 12x18 cm.

Läs mer

1 med dedikation "Till Harald Sallberg från tillgivne vännen Roland S., org.lito 1/10" (Harald Sallberg, konstnär och grafiker, 1895-1963)

384792

2016-08-24