Hilma af Klint akvarell
Closed
2016-05-24
384799
| Sold for | 13 500 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
HILMA AF KLINT (1862-1944): Skogsmotiv, signerad H af Klint, akvarell, ca 14,5 x 22 cm