Hilma af Klint akvarell

Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell
Hilma af Klint akvarell

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HILMA AF KLINT (1862-1944): Skogsmotiv, signerad H af Klint, akvarell, ca 14,5 x 22 cm

384799

2016-05-24