Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med stenskiva,1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld bentällning, höjd 71, diameter 52 cm
Bruksslitage
384806
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här