Bokhyllor Josef Frank

Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhylla, modell, 2112, 2 sektioner, Svenskt Tenn, mahognyfanér, underdel med lådor resp skåp, överdel med hyllor resp skåp, vardera höjd ca 200, 50x90 cm

Skador ovanför en av övre dörrarna, slitage

384809

2016-05-21