Serveringsvagn art deco
2016-05-21
384810
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, art deco, 1930-/40-tal, förnicklad stomme, träskivor/-bricka, gummiförsedda hjul, höjd 65, 80 x 45 cm
Slitage, viss korrosion, färgbortfall