Tadashi Nakayama

Tadashi Nakayama
Tadashi Nakayama

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TADASHI NAKAYAMA (Japan, 1927-2014): "Som en fjäril", signerad och daterad Tadashi Nakayama 1985, träsnitt med silver och bladguld, edition 69/85, ca 85x58 cm

Proveniens: Galleri Börjesson

384811

2016-05-21