Philippe Sauvage oljemålning

Philippe Sauvage oljemålning
Philippe Sauvage oljemålning
Philippe Sauvage oljemålning
Philippe Sauvage oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIPPE FRANCOIS SAUVAGE (1800-tal): Köksinteriör, signerad P Sauvage, olja på pannå, ca 40x32 cm

Smärre fägrbortfall

384814

2016-05-21