Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003)
Natthamn - Lilla Nassa, signerad och daterad Skiss från "Nasen" Roland S. 1940-46, olja på pannå, 38,5x28,5 cm.

Läs mer

384824

2016-08-24