Taklampa Orrefors

Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORREFORS, taklampa, dubbla kupor och dekorelemet i glas, höjd ca 55 cm, diameter 48 cm, 3 lampsocklar, 1930/40-tal

Smärre slitage

384826

2016-05-21