Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): boken "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 77/250, 1 signerad originalfärglitografi R. Svensson ("Från Storskärgårn", löst bifogad), pappbandkassett.

Läs mer

384829

2016-08-24