Roland Svensson
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i månsken, signerad Roland S, 27/100, färglitografi, bildmått ca 18x40 cm.
Läs mer
384831
2016-08-24