Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i månsken, signerad Roland S, 27/100, färglitografi, bildmått ca 18x40 cm.

Läs mer

384831

2016-08-24