Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, omkring 1900, empirestil, bronserad dekor med bl.a. delfiner, höjd 77 x 43 cm, pendel finns, nyckel saknas
Nyckel saknas, ytskador och lagningar
384834
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här