Väggpendyl empirestil

Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, omkring 1900, empirestil, bronserad dekor med bl.a. delfiner, höjd 77 x 43 cm, pendel finns, nyckel saknas

Nyckel saknas, ytskador och lagningar

384834

2016-05-21