Nils Anderson oljemålning

Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning
Nils Anderson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS ANDERSON (1817-1865), Landskap kärra med ko och kvinna, signerad och daterad Nils Anderson 1860, olja på duk, 29 x37 cm

384837

2016-05-21