Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS ANDERSON (1817-1865), Landskap kärra med ko och kvinna, signerad och daterad Nils Anderson 1860, olja på duk, 29 x37 cm
384837
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här