Bägare askfat silver

Bägare askfat silver
Bägare askfat silver
Bägare askfat silver
Bägare askfat silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, 7 st, KAPSYLÖPPNARE, ASKFAT, silver, silver vikt ca 350 g

Slitage, bucklor, gravyrer

384838

2016-05-21