Gustav Lagerström oljemålning

Gustav Lagerström oljemålning
Gustav Lagerström oljemålning
Gustav Lagerström oljemålning
Gustav Lagerström oljemålning
Gustav Lagerström oljemålning
Gustav Lagerström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAV LAGERSTRÖM (1874-1906): Gosse på strandklippa, monogramsignerad och daterad G. L 1902, olja på pannå, 28 x 28 cm

384855

2016-05-21