Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUSTAV LAGERSTRÖM (1874-1906): Gosse på strandklippa, monogramsignerad och daterad G. L 1902, olja på pannå, 28 x 28 cm
384855
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här