Spegel omkring 1900

Spegel omkring 1900
Spegel omkring 1900
Spegel omkring 1900
Spegel omkring 1900
Spegel omkring 1900
Spegel omkring 1900

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800/1900-tal, förgylld, 96x47 cm

Dekorelement saknas, sprickor

384862

2016-05-21