Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLSTOL, 1900-talets början, skuret trä i imitation av trädgrenar, sitthöjd ca 41 cm
Några utbytta skruvar, bruksslitage
384869
2016-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här