Fällstol skuret trä

Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä
Fällstol skuret trä

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLSTOL, 1900-talets början, skuret trä i imitation av trädgrenar, sitthöjd ca 41 cm

Några utbytta skruvar, bruksslitage

384869

2016-05-21