Stig Lindberg 2 väggreliefer

Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer
Stig Lindberg 2 väggreliefer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG, väggreliefer, 2 st., signerade Stig L, glaserat stengods med dekor i relief, 31,5 x 34 respektive 36,5 x 24 cm

Bägge med enstaka nagg

384886

2016-05-21