Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BULKRUKOR, 4 st, koppar, 1800-tal, med handtag i smide, höjd ca 18-23 cm
Bucklor, slitage, en skans lock
384928
2016-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här