Bulkrukor

Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor
Bulkrukor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BULKRUKOR, 4 st, koppar, 1800-tal, med handtag i smide, höjd ca 18-23 cm

Bucklor, slitage, en skans lock

384928

2016-05-22