Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

84 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): St Nassa,
signerad Roland S., akvarell/blandteknik, 27x22 cm,
egenhändigt skrivet brev av konstnären på baksidan daterad 14 maj 1958.

Läs mer

Med dedikation i blyerts

384941

2016-08-24