Roland Svensson
Klubbat för:
84 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): St Nassa,
signerad Roland S., akvarell/blandteknik, 27x22 cm,
egenhändigt skrivet brev av konstnären på baksidan daterad 14 maj 1958.
Läs mer
Med dedikation i blyerts
384941
2016-08-24