Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gulklinten", signerad Roland S, 188/250, färglitografi, bildmått ca 63x12 cm (rammått ca 30x77 cm).

Läs mer

384953

2016-08-24