Roland Svensson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gulklinten", signerad Roland S, 188/250, färglitografi, bildmått ca 63x12 cm (rammått ca 30x77 cm).
Läs mer
384953
2016-08-24