Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), litografi på japanpapper, signerad i trycket, numrerad 153/200, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, bladet förekommer även i en edition om 2000 ex. på vanligt papper

384975

2016-05-22