Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, old, östra Kaukasien, s ka race car-pattern, ull på ullvarp, ca 300x160 cm

Temamattor

Slitage, mindre lagningar

384977

2016-05-26