Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, med tillhörande kasett med lådor, faner i teak, höjd ca 46, 130x36 cm, med tillhör

384978

2016-05-22