Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Peter Lely, hans art: Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 76 x 61 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 106)

Renoverad, smärre ytskador, skadad ram

384979

2016-06-09