Lucinis Samling
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Peter Lely, hans art: Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 76 x 61 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 106)
Renoverad, smärre ytskador, skadad ram
384979
2016-06-09