Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ENGELSK SKOLA (ca 1780), Reynolds, hans krets: Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 99 x 75 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 102)
Oramad, smärre ytskador
384996
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här