Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ENGELSK SKOLA (ca 1780), Reynolds, hans krets: Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 99 x 75 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 102)

Oramad, smärre ytskador

384996

2016-06-09