Trädgårdsstolar 1900-tal

Trädgårdsstolar 1900-tal
Trädgårdsstolar 1900-tal
Trädgårdsstolar 1900-tal
Trädgårdsstolar 1900-tal
Trädgårdsstolar 1900-tal
Trädgårdsstolar 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 7 st., bemålat smide och plåtsitsar, 1900-talets första hälft, 2 stolar och 1 pall/bord, sitthöjd 51 cm, samt 4 stolar sitthöjd 48 cm, senare bemålade

385007

2016-05-22