Eterna Matic damarmbandsur guld

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETERNA MATIC, damarmbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, svart urtavla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, boettnr: 4026749, verknr: 3670040, cal: 1401, diameter 18 mm, vikt ca 11,9 g

Ej funktionstestad, glas med repor och nagg

385009

2016-05-22