Eterna Matic damarmbandsur guld
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETERNA MATIC, damarmbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, svart urtavla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, boettnr: 4026749, verknr: 3670040, cal: 1401, diameter 18 mm, vikt ca 11,9 g
Ej funktionstestad, glas med repor och nagg
385009
2016-05-22