Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROMERSK SKOLA (omkring 1700): Romerskt landskap, olja på duk, ca 65 x 83 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 24)

Dubblerad, renoverad, lagning

385014

2016-06-09