Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROMERSK SKOLA (omkring 1700): Romerskt landskap, olja på duk, ca 65 x 83 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 24)
Dubblerad, renoverad, lagning
385014
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här