Carl Larsson efter

Carl Larsson efter
Carl Larsson efter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL LARSSON, efter: "Mammas och småflickornas rum", numrerad 775/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm

Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv

385021

2016-05-22