Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K E Höglund, 95/360, färglitografi, ca 42x59 cm
385025
2016-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här