Karl Erik Höglund oljemålning

Karl Erik Höglund oljemålning
Karl Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Uteservering, signerad K E Höglund, 95/360, färglitografi, ca 42x59 cm

385025

2016-05-22