Karl Erik Höglund

Karl Erik Höglund
Karl Erik Höglund

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Par på cykel, signerad K E Höglund, 63/360, färglitografi, ca 59x41 cm

385026

2016-05-22