Golvlampa jugend

Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, smide, skärm tillverkad av sjökort, höjd ca 165 cm

Visst slitage

385038

2016-05-22