Augusta Heurlin

Augusta Heurlin
Augusta Heurlin
Augusta Heurlin
Augusta Heurlin
Augusta Heurlin
Augusta Heurlin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUGUSTA HEURLIN (sent 1800-tal), porträtt, ung kvinna med hund, signerad, pastell på papper

385039

2016-05-22