Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 1 par, pall, Källemo, 1900-talets andra hälft, vitlackerade stommar, brunrutig klädsel, extra dyna medföljer
Enstaka färgbortfall, smärre ytskador
385044
2016-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här