Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 1 par, pall, Källemo, 1900-talets andra hälft, vitlackerade stommar, brunrutig klädsel, extra dyna medföljer
Zustandsbeschreibung
Enstaka färgbortfall, smärre ytskador
385044
2016-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner