Karmstolar pall Källemo

Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo
Karmstolar pall Källemo

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 1 par, pall, Källemo, 1900-talets andra hälft, vitlackerade stommar, brunrutig klädsel, extra dyna medföljer

Zustandsbeschreibung

Enstaka färgbortfall, smärre ytskador

385044

2016-05-24