Koppar Kina 1700-tal

Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal
Koppar Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR, 6 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose samt Imari, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter 6-12 cm

Nagg

385045

2016-05-22