Vägglampett

Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETT för fyra ljuspunkter, i form av vindruvsklasar, glas och stomme i grönlackerad metall, 1900-talets mitt, höjd ca 79 cm

Nagg

385050

2016-05-22