Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, italiensk barockstil, förgylld skuren dekor, höjd 150x113 cm
Slitage, enstaka avlslag och lagningar
385059
2016-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här