Spegel i italiensk barockstil

Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil
Spegel i italiensk barockstil

Klubbat för:

13 500 SEK

5 000 SEK

SPEGEL, italiensk barockstil, förgylld skuren dekor, höjd 150x113 cm

Slitage, enstaka avlslag och lagningar

385059

2016-05-22