Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä,113x51 samt 115x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage
385071
2016-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här