Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
PALLASCH, svensk, 1700-tal, kortad och med bortfilade handskydd, numrerad på parerplåten "No 86", med 3 kronor inslagna på parerplåtens insida, längd 91 cm
385075
2016-05-24