Lucinis Samling
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEONARDO DA VINCI, hans art: Madonnan med barnet, olja på pannå, ca 36 x 45 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 122)
Kuntoraportti
Renoverad, smärre ytskador
385095
Päivämäärä:
2016-06-09