Pallasch

Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch
Pallasch

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALLASCH, svensk, 1700-tal, kortad och med bortfilade handskydd, numrerad på parerplåten "No 41" med 3 kronor inslagna på parerplåtens insida, längd 91 cm

385096

2016-05-24