Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, figurscener, delvis bronserade hänklar, höjd 17 cm

Skador och lagningar

385099

2016-05-22