Udda kinatallrikar

Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar
Udda kinatallrikar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2+1+1, totalt 4 st, ASSIETTER, 3 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal, Kina, varav ett i famille rose, diameter ca 20-22 resp 16 cm

Enstaka nagg

385101

2016-05-22