Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSK SKOLA (ca 1800), Charles Lebrun, hans efterföljare: Bedjande Maria Magdalena, olja på duk, ca 38 x 30 cm, oramad
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 120)

Smärre skador

385106

2016-06-09