Fiskservis Limoges

Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges
Fiskservis Limoges

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

FISKSERVIS, 14 dlr, märkt Limoges Ahrenfeldt harte, handmålad dekor med fiskar, guldkant, bestående av: 12 tallrikar, karott med lock, uppläggningsfat, fatets längd 59 x 23 cm, tallrikarnas diameter 23 cm

Ett fat med kantnagg, förgyllning med slitage

385111

2016-05-22