Fiskservis Limoges
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
FISKSERVIS, 14 dlr, märkt Limoges Ahrenfeldt harte, handmålad dekor med fiskar, guldkant, bestående av: 12 tallrikar, karott med lock, uppläggningsfat, fatets längd 59 x 23 cm, tallrikarnas diameter 23 cm
Ett fat med kantnagg, förgyllning med slitage
385111
2016-05-22